Tere tulemast buduaarifoto koju!

Olen Diana, buduaarifoto fotograaf. Olen fotograafi tööd teinud aastaid, kuid buduaarifoto sai alguse imelistest pruutidest, kelle pulma ma pildistasin. Nad soovisid üllatada pulmapäeval oma peigmeest ja nii see buduaarifoto sündis. Armastusest! Tänu oma pruutidele, naistele, emadele, elan ma seda unistuste elu ja ma olen kohutavalt tänulik teile selle eest!

BUDUAARIFOTO HINNAPAKETID

"Kaotatud aega ei leita enam kunagi." (Benjamin Franklin)

KULD

Tund aega pildistamist
15 töödeldud trükifaili
15 prinditud fotot

350 €

TEEMANT

2 tundi pildistamist
35 töödeldud trükifaili
35 prinditud fotot

450 €

RUBIIN

Sessioon hotellisviidis
100 töödeldud trükifaili
Album-fotoraamat (20lk)

550 €

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas te pakute ka meiki ja soengut sessiooni jaoks?

Mul on palju suurepäraseid meikareid-juuksureid, kes on oma ala tipud ning kelle puhul tean, et tulemus on suurepärane. Jagan rõõmuga nende kontakte.

Kas keegi võõras näeb ka mu pilte?

Ei, teie pildid on mõeldud teile! Kuid kui mul tekib soov lisada mõni pilt ka kodulehele, küsin teie käest selle jaoks luba. Ilma teie loata ei näe keegi teie pilte.

Kui kiiresti ma saan enda galeriid näha?

Kogu valmis pildigaleriid töödeldud failidega näete 4 nädala pärast. Teie galerii on salastatud, ainult teie saate sellele ligi. Galerii on üleval 10 aastat, seega võite igal endale sobival ajal pilte alla laadida.

Ma ei tea, mida sessioonile kaasa võtta, aga ma tahaksin ikkagi ilusaid pilte. Mida ma kindlasti võiksin kaasa võtta?

Ma soovitan kaasa võtta kõik, mis teeb teid ilusaks. Aga kui rääkida pesust, siis seda võiks olla 2 erinevat tooni. 2 musta pesukomplekti näeb pildil välja ikka nagu üks:) Mida kõrgem konts, seda ilusam pildil. Ehted... Negližee, siidist hommikumantel, babydoll.... Mis iganes ennast kõnetab, kõik see teeb pildi sensuaalsemaks.

01

Broneerimine & planeerimine

PARIM KINGITUS ISEENDALE VÕI KALLIMALE

Kui Sa kaalud mind oma fotograafiks või soovid saada rohkem infot sessiooni kohta, siis ole hea ja võta minuga ühendust. Mulle meeldiks väga kuulda täpsemalt ka Sinu plaanidest ja soovidest.

VÄIKE MÕTTETERA

Tehke seda, mida te oma südames õigeks peate, sest arvustatakse teid nagunii.
Teid kirutakse selle eest, mida teete, ja selle eest, et te seda ei tee.
(Eleanor Roosevelt)