Tere tulemast buduaarifoto koju!

Olen Diana, buduaarifoto fotograaf. Olen fotograafi tööd teinud aastaid, kuid buduaarifoto sai alguse imelistest pruutidest, kelle pulma ma pildistasin. Nad soovisid üllatada pulmapäeval oma peigmeest ja nii see buduaarifoto sündis. Armastusest! Tänu oma pruutidele, naistele, emadele, elan ma seda unistuste elu ja ma olen kohutavalt tänulik teile selle eest!

Saame tuttavaks!

TERE, JULGE JA VABA HING!

Olen kahe teismelise noore ema, väga vinge mehe abikaasa ja kohutavalt nõrk inimene- jumaldan lõputult makroone ja Pavlovat...kuid kõige lõpuks olen kirglike sessioonide looja. Kohutavalt raske on endast rääkida- kõige ausamalt olen ekstravertne introvert. Armastan head seltskonda ja naeru, aga energiat saan olles paljajalu ja lugedes raamatut.

Sa otsid midagi, mis oleks unikaalne- stiilne ja teeks komplimendi Sulle enesele! Sa oled absoluutselt õiges kohas!

EELMINE

KLIENTIDE TAGASISIDE

BUDUAARIFOTOSESSIOONIST


Aitäh Diana!

Need pildid on imelised ja sa oled võrratu fotograaf!! Ma väga kartsin, aga sinuga oli nii tore ja tundsin end enda kehas imeliselt.
Veelkord aitäh sulle, sa oskad inimesi õnnelikuks teha! :)

Head, Ann-Marii

KLIENTIDE TAGASISIDE

BUDUAARIFOTOSESSIOONIST


Kallis, Sina oled minu kõige suurem Aare, ka terve maailm moodustab vaid kübemekese kõigest sellest, mida Sina mulle pakkuda oskad!

Olen kõige õnnelikuim inimene, et saatust tõi Sind minu eluteele. Armastan Sind kogu oma südamest!

Moonika

KLIENTIDE TAGASISIDE

BUDUAARIFOTOSESSIOONIST


Hei Diana! Tänud Sulle veel kord eilse kelmika sessiooni eest :). Eile oli erakordselt põnev päev ja õhtu päädis sellega, et sai joodud mõni klaas veini liiga palju ... ;)
SA OLID JU-MA-LIK!!!!

Kati

JÄRGMINE